Ekibimiz

Ekibimiz

Ekibimiz

Huri Melek ARICI
Psikolojik Danışman / Psikoterapist
Aile ve Oyun Terapisti
Melek Arıcı Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri’nin Kurucusu

WORLD ASSOCIATION FOR POSITIVE PSYCHOTHERAPY (WAPP) CERTIFIED POSITIVE PSYCHOTHERAPIST eğitimiyle “Pozitif Psikoterapist” unvanını aldı. Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü’nde 1997 yılında tamamladı. 
     Aile Danışmanlığı Eğitimini Sakarya Üniveristesi’nde tamamladı, Deneyimsel Oyun Terapisi eğitimini BYRON NORTON dan almış ,ileri düzey sertifika eğitimine devam etmektedir. Travma ve Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Anlamlandırma,  Ekip Ruhu Oluşturma, Liderlik, Öfke Yönetimi, Sunum Teknikleri, Sunumlarda canlandırıcı oyunlar, Şirket  Kültürüne uygulamalı bakış İnteraktif Eğitim  çalışmaları, Psikodrama, Yaratıcı Drama, Çözüm Odaklı Danışmanlık, Arabuluculuk, Kognitif Terapi İlkelerinin Çocuk ve Ergenlerde Görülen Kaygı Bozukluklarında Uygulanması, Depresyon ve Anksiyete Bozukluklarında Uygulanması, OKB ve DEHB’de Yeni yaklaşımlar, Hafıza Teknikleri, Test ve Envanter uygulama aldığı eğitimlerdir. 
         Çocuklarla oyun terapisi, ergen,  aileler ve yetişkinler ile psikoterapist olarak çalışmakta, “Stres yönetimi, hayat motivasyonu ve tükenmişlik, öfke yönetimi, iletişim, kurumlarda ortak dil kullanmak, sınıf yönetimi, anne-baba tutumları” konularında kurumsal eğitimler vermektedir.

Projelerimiz

...
...
...
...
...
...
...