Kuruluş Öykümüz

Hakkında - Kuruluş Öykümüz

Hakkında - Kuruluş Öykümüz

Melek Arıcı Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri bilimin ışığında kurulmuştur. Psikolojik Danışmanlık, Koçluk, Eğitim ve Kurumsal Danışmanlık hizmetleri veren bir kurumdur.

PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

Çocuklarla oyun terapisi, çocuk-ergen, aile, çift, yetişkin bireysel terapi, kariyer danışmanlığı, okul danışmanlığı olmak üzere geniş bir yelpazede psikolojik danışmanlık hizmetleri vermektedir.  

KURUMSAL EĞİTİMLER

Melek Arıcı Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri, kurumsal eğitimler veren ve kurumları değişen dünyanın yeni kurallarına adapte etmeye çalışan, insan kaynaklarını geliştirmeye çalışan tecrübeli bir kurumdur.

Kurumlardaki Liderler, Yöneticiler, Asistanlar ve Çalışanlar için ayrı ayrı programlar geliştirerek kurum kültürünün yayılmasına, aidiyet duygusunun artmasına, kurum içinde yumuşak bir iklimin yaratılmasına ve idamesine katkı sağlamaktadır.

Eğitim Kurumlarına ve Öğretmenlere Yönelik Çalışmalar

Yeni kurulmuş okullara ya da eğitim öğretim süreçlerini yenilemeye ve tazelemeye gitmek isteyen okullara danışmanlık yapan, eğitim kadrosunu profesyonel eğitimler veren, atölye çalışmaları yapan bir eğitim danışmanlık şirketidir.

KOÇLUK HİZMETLERİ

Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere Merkezli Koçluk Federasyonları/ Derneklerinden (ICF-AC) Onaylı Uluslararası kabul görmüş Koçluk Eğitim programları mevcuttur.

Ayrıca bünyesinde barındırdığı Uluslararası eğitimler almış ve akredite eğitimleri tamamlamış koçlar ile liderlere, yöneticilere, öğrencilere bireysel koçluk hizmeti vererek onların potansiyellerini üst seviyede kullanarak güçlü ve etkileyici performans artışı sağlanmasına katkı sağlamaktadır.

Projelerimiz

...
...
...
...
...
...
...